Eurovison 2018, Eugent Bushpepaj kualifikohet në finale | ABC News Albania
Eugent Bushpepa kualifikon Shqipërinë për natën finale të Eurovision 2018. Këngëtari që përfaqëson Shqipërinë në këtë garë performoi mbrëmë në natën e parë gjysmëfinale të edicionit të 63-të evropian me këngën “Mall”./abcnews.al

source

23 Replies to “Eurovison 2018, Eugent Bushpepaj kualifikohet në finale | ABC News Albania”

  1. Avrebbe dovuto vincere questa fantastica canzone. Non riesco a smettere di ascoltarla.
    Tra l'altro, vorrei comprare qualche cd di Eugent ma online non si trova nulla. Possibile?

  2. marsi genti sa keq me vjen per ty kur skupton sensin e komentit….nuk thash qe sme pelqen kenga dhe muzika(biles e kunderta) por nuk e kuptoja tekstin…..dhe sa per informacjon nuk jam e vetmja qe skuptova fjalet. ..neper socjalet e ndryshme ka komente sa te duash te shqiptareve qe skan kuptu tekstin. …dhe faktikisht ne youtube e kan perkthy kengen e tij si ne shqip dhe ne anglisht….

Comments are closed.